Noclegi – Pokoje Gościnne:

Mamy do dyspozycji gości 4 pokoje z łazienkami. W domu zamieszkałym przez gospodarzy.
1 pokój -2 osobowy z łazienką na piętrze z łóżkiem małżeńskim
1 pokój -5 osobowy z łazienką na parterze z 1 łóżko małżeńskie, 1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko piętrowe
1 pokój -5 osobowy z łazienką na piętrze z 1 łóżko małżeńskie, 1 łóżko pojedyncze, 1 tapczan 2 osobowy
1 pokój -8 osobowy na piętrze z balkonem i łazienką na korytarzu wyłącznie dla tego pokoju, jest 1 łóżko małżeńskie 2 x tapczan 2 osobowy i 2 x łóżko pojedyncze
Pomieścimy 20 osób – dom na wyłączność.

Oprócz tego mamy sale biesiadną z kominkiem, gdzie podajemy posiłki.
Nie mamy do dyspozycji gości kuchni.
W każdym pokoju jest czajnik i naczynia.
Na korytarzu jest lodówka i kuchenka mikrofalowa.

Jazda Konna – Wakacje w siodle:


Każdy kto ma ochotę może pojeździć konno w siodle lub dzieci na kucyku. Urozmaiceniem jazdy konnej jest zwiedzanie pięknych malowniczych terenów.

Przejażdżki wozem, bryczką, kuligi:

O każdej porze roku jest możliwość wycieczki wozem drabiniastym zaprzężonym przez dwa konie. A gdy tylko spadnie śnieg zapraszamy do nas na kuligi.

Zarówno jedna jak i druga wycieczka trwa ok. dwóch godzin. Za każdym razem jest ognisko i wspólna zabawa. Jest możliwość zamówienia u nas tradycyjnego grzańca, kiełbaski, swojskiego chleba ze smalcem i bigosu. Na życzenie gości mogą być również inne potrawy. Wycieczka taka odbywa się przepiękną trasą lasem, gdzie można podziwiać nasze malownicze tereny.

Taka wspaniała atrakcja może być zorganizowana zarówno z okazji urodzin, imprezy pracowniczej, spotkań rodzinnych jak i towarzyskich w plenerze.

Nasze zwierzęta:


Agroturystyka Daleko od Szosy jest to prawdziwe gospodarstwo ze zwierzętami gdzie można poznać życie i prace na wsi. Wakacje jak u babci. W naszym gospodarstwie mamy zwierzęta: „Konie są naszą pasją”, kucyki, krowy, kózki, alpaki, króliki, kury, kotek.

Można również obcować z naszymi zwierzętami, karmić, głaskać, iść na spacer oraz zbierać jajka.

Ogród:

Przy domu jest duży ogród gdzie również można odpoczywać. Do dyspozycji gości jest miejsce do siedzenia, huśtawka, miejsce do zabawy i wspólnego grillowania. Organizujemy również imprezy na życzenie gości przy ognisku lub grilu przy muzyce z posiłkiem.

Plac zabaw:


Każdy kto przywiezie do nas swoje mniejsze lub większe pociechy nie musi martwić się o to że będą się nudzić. W ogrodzie jest plac zabaw, gdzie każdy znajdzie dla siebie zajęcie. U nas również są dzieci i mogą wspólnie się bawić. Jest również możliwość zorganizowania dziecinnej imprezy urodzinowej lub innej (Kinder bal).

Na placu zabaw jest trampolina, piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia i piłkarzyki.

Zarybiony staw:


Miłośnicy wędkowania również znajdą zajęcie w naszym gospodarstwie. Staw jest zarybiony i można sobie połowić ryby tj. karp, tołpyga, lin, karaś.

Trasy piesze i rowerowe oraz las pełen jagód i grzybów:


W zasięgu naszego gospodarstwa są lasy, gdzie są kilometry dróg, którymi można zarówno spacerować jak i jeździć rowerami. Do dyspozycji gości mamy również rowery.  W lasach tych również rosną grzyby i jagody, więc grzybiarzy i zbieraczy jagód również miło zapraszamy w nasze strony.

Kaszubska kuchnia:


Odpoczywając u nas można również dobrze i smacznie zjeść. Przyrządzamy posiłki na życzenie gości. Większość potraw przyrządzana jest z produktów pochodzących z naszego gospodarstwa. Pieczemy swojski chleb, polecamy swojskie wyroby i wędliny.

Zawsze znajdzie się również coś dla łasuchów. Pieczemy pyszne ciasta i robimy desery.

Warsztaty rodzinne:


Goście wypoczywające w naszej Agroturystyce przy dobrej lub złej pogodzie mogą miło spędzić czas w rodzinnej atmosferze przy wypieku chrustów drożdżowych.

U sąsiada w Agroturystyce – 500m, warsztaty i spacery z alpakami – inf. w naszej agroturystyce.

Sala Biesiadna z kominkiem:


Z myślą o naszych Gościach mamy do dyspozycji Salę Biesiadną w której podajemy posiłki.

Warsztaty rodzinne, organizujemy Wieczory Kaszubskie, spotkania integracyjne i inne imprezy okolicznościowe